Witamy! Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto!

Nasiona Tytoniu – Smyrna (29)

  • Lokalizacja Zawoja (Małopolskie)
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  • Opcje transportu List ekonomiczny 6,00 zł
Kup teraz: 21,50 zł
Ilość: z 50 szt.

lub

Opis

Ilość nasion : 100+ Wszelkie informacje odnośnie uprawy tytoniu, znajdziecie Państwo w dziale "Uprawa Tytoniu" W razie jakichkolwiek pytań związanych z uprawą, zapraszamy na "Forum"

​OPIS PRODUKTU

Smyrna należy do bardzo aromatycznej rodziny tytoni Tureckich. Cechujących się między innymi niewielkimi lecz licznymi liśćmi w porównaniu do liści odmiany Burley czy Virginia, o ciemno-zielonym wybarwieniu.
Najważniejszą cechą wyróżniającą tą rodzinę tytoni i sprawiającą że odmiany Tureckie są pożądane przez większość palaczy jest ich niezwykły naturalny aromat.
Smyrna charakteryzuje się głównie słodkawym smakiem w którym można wyczuć nutkę mięty. Prócz tego posiada ona całej gamę różnych smaczków, które może wyodrębnić i określić tylko doświadczony palacz. Jeżeli o nią zadbasz i dostarczysz jej odpowiednich warunki uprawy będziesz pozytywnie zaskoczony.Ta odmiana znajduje zastosowanie głównie jako domieszka do miksów tytoniowych poprawiając smak i kolor mieszanki. Jeżeli dym jest ciężki i brakuje mu charakteru, dodanie odrobiny liści Smyrny do miksu na pewno poprawi jego smak. Smyrna sprawdza się bardzo dobrze w mieszankach papierosowych jak i fajkowych.Nasze rośliny uprawiane są na terenach województw małopolskim i śląskim.Wszystkie odmiany dostępne w naszym sklepie, zostały zaaklimatyzowane w naszym klimacie. Przy uprawie nie używamy nawozów sztucznych a nasiona pozyskujemy z roślin „matek”, które posiadają najlepsze geny. Rośliny zostały zabezpieczone przed skrzyżowaniem się (zapyleniem z zewnątrz).


Pomoc i wsparcie

Zobacz Również

tytoniowo.pl (2)
Płatności