Witamy! Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto!

Nasiona Tytoniu Golden Virginia (35)

  • Lokalizacja Zawoja (Małopolskie)
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  • Opcje transportu List ekonomiczny 6,00 zł

Opis

Ilość nasion : 100+ Wszelkie informacje odnośnie uprawy tytoniu, znajdziecie Państwo w dziale "Uprawa Tytoniu" W razie jakichkolwiek pytań związanych z uprawą, zapraszamy na "Forum"

​OPIS PRODUKTU

Golden Virginia jest jedną z odmian tytoniu szlachetnego  (Nicotiana Tabacum). Ze względu na odporność na choroby oraz łatwość w uprawie, jest jedną z najpopularniejszych odmian na świecie. Jest podstawowym składnikiem wszelakich mieszanek  papierosowych, ale również doskonale nadaje się przy wyrobie cygar czy blendów fajkowych.

Roślina charakteryzuje się szybkim wzrostem, w momencie dojrzewania jej liście zmieniają kolor na żółty.Jest to jasna odmiana tytoniu.

 

Nasze rośliny uprawiane są na terenach województw małopolskim i śląskim.Wszystkie odmiany dostępne w naszym sklepie, zostały zaaklimatyzowane w naszym klimacie. Przy uprawie nie używamy nawozów sztucznych a nasiona pozyskujemy z roślin „matek”, które posiadają najlepsze geny. Rośliny zostały zabezpieczone przed skrzyżowaniem się (zapyleniem z zewnątrz).
Użytkownik
Cena
Ilość
Data dodania
12,50 zł
1 szt.
śro 24 lut 2016 20:53:58


Pomoc i wsparcie

Zobacz Również

tytoniowo.pl (2)
Płatności