Sadzonki Tytoniu / Złóż zamówienie na sezon 2015

Dla tych którzy nie wiedzą, lub po prostu nie mają czasu na wysiew – pikowanie – przesadzanie swoich siewek, stworzyliśmy opcję dzięki której możecie zamówić sadzonki tytoniu.

Jako pierwsi w Polsce oferujemy Państwu zakup sadzonek w ilościach mniejszych niż kilka tysięcy, w dodatku do wyboru mamy sporo odmian.

Zamawiasz tyle ile Ci potrzeba – czyli paląc paczkę papierosów dziennie

, potrzebujesz około 30-40 roślin żeby wystarczyło Ci tytoniu na cały rok! Oczywiście zależy to od warunków jakie zapewnisz swoim roślinom – jakość gleby, podlewanie czy wybryki natury które mogą uszczuplić Twoją plantację (gradobicie) szkodniki upraw etc.

Należy wziąć pod uwagę że do uzyskania dobrej jakości tytoniu potrzeba więcej niż 1 odmianę!!!

Skład mieszanek papierosowych jest ściśle strzeżony przez koncerny ale z inforamji które udało nam się zdobyć wynika że w ich skład wchodzi :

  • około 50-70% – tytoń jasny czyli Virginia i jej pochodne
  • około 20-30% – tytoń ciemny czyli Burley’e i ich pochodne
  • około 10-20% – tytonie orientalne

Dzięki odmianom Tytoniu dostępnym w naszym sklepie, będziesz w stanie wyhodować sobie tytoń względem własnych upodobań.

Niestety nie jesteśmy w stanie podać składu idealnej mieszanki odmian, ze względu na to że każdy preferuje coś innego i posiada własne gusta…jeden woli mocniejszy inny słabszy a jeszcze inny bardziej lub mniej aromatyczny tytoń.

Dlatego dzięki tej usłudze, możesz zamówić po kilka roślin z każdej dostępnej odmiany i popróbować co najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Zamówienia przyjmujemy do dnia 5  luty 2015

Informacje o tym jak zamawiać znajdziecie w opisie każdej sadzonki. Niestety przestrzeń którą mamy zagospodarowaną na sadzonki jest ograniczona, dlatego przy zamawianiu stosujemy zasadę „kto pierwszy ten lepszy”

Damy znać w artykule jeżeli zamówienia na sadzonki nie będą więcej przyjmowane.

[banner borders=”true” divider=”true” style=”dark” align=”center” image_url=”” title=”Sadzonki tytoniu | oferta na sezon 2015″ subtitle=”Niestety upłynął termin składania zamówień” url=”https://tytoniowo.pl/sadzonki-tytoniu-na-sezon-2015koniec-zamowien/” bg_color=”” h_padding=”” v_padding=””]

Related Post

Leave a reply